اپکس چیست

چرا باید از Oracle APEX استفاده کنیم؟

اوراکل APEX ابزاری برای کمک به توسعه دهنده های اوراکل برای خلق برنامه هایی مدرن، زیبا و کاملا واکنشگرا است. ارائه سریعترین و بهترین راه ممکن برای توسعه دهنده ها با هدف ایجاد برنامه های مدرن و کاربردی بر روی پایگاه داده تمرکز Oracle APEX بوده است. شاید بتوان دلایل انتخاب Oracle APEX برای توسعه پروژه های جدید را اینچنین ذکر کرد:

ساده و سریع

استفاده و یادگیری اوراکل APEX سهل و آسان است. Application Builder یک رابط کاربری قدرتمند، یکپارچه و مبتنی بر مرورگر است که برنامه نویس ها را در طول توسعه برنامه ها هدایت و راهنمایی می کند. Oracle APEX کامپوننت های قدرتمندی را با هدف کاهش پیچیدگی های برنامه نویسی برای شما فراهم می کند تا با سرعت و با کمترین کدنویسی ممکن آن ها را به برنامه های خود اضافه کنید. این ویژگی که مشتری شما در یک هفته یا کمتر یک محصول اولیه زا بتوانند مشاهده کند ویژگی است که Oracle APEX آن را برای شما فراهم خواهد کرد!

قدرتمند و منعطف

برای ساخت انواع برنامه های مختلف در هر زمینه ای می توانید از اوراکل APEX استفاده کنید – از ساده ترین برنامه ها تا برنامه های پیچیده ای که روزانه توسط ده ها هزار کاربر مورد استفاده قرار می گیرند. معماری زیبا و مقیاس پذیر Oracle APEX امکان استفاده ده ها هزار کاربر از برنامه های کاربردی شما را در هر نقطه ای از جهان فراهم می کند.

امنیت حداکثری

با وجود هکرهای مجرب، در دنیای استانداردهای وب که همیشه در حال تغییر هستند، Oracle APEX با تکیه بر استانداردهای امنیتی پیشرفته، بر حفاظت حداکثری برای تولید برنامه های کاربردی تمرکز دارد، لذا برنامه های وب تولید شده توسط اوراکل APEX بسیار امن هستند.

قابلیت حمل بالا

در هر جایی که پایگاه داده Oracle وجود دارد، می توانید Oracle APEX را نیز داشته باشید و برنامه های خود را اجرا کنید، فرقی نمی کند که برنامه های خود را در اوراکل Cloud قرار می دهید یا در محل مشتری بر روی پایگاه Oracle موجود. برنامه های شما با سهولت استقرار یافته و با سهولت اجرا می شوند.