Oracle APEX Platform

Oracle APEX تمام ابزارهای لازم برای تولید و توسعه برنامه های تحت وب را در بستری به روز و توسعه یافته فراهم می کند، Oracle APEX بستری است که به عنوان بخشی از پایگاه داده اوراکل اجرا می شود. نمایی کلی از ویژگی ها و امکاناتی که Oracle APEX ارائه کرده است را مشاهده نمایید تا بیشتر با این بستر فوق العاده آشنا شوید.

چرا Oracle APEX

Oracle APEX از همان ابتدا در بستر فضای ابری (Cloud) با نگاه به کاهش میزان کدنویسی در تولید برنامه های تحت وب ارائه شد. در طول 18 سال Oracle APEX به طور مرتب با این دید که میزان کدنویسی و در نتیجه تعداد خطاهای احتمالی برنامه نویسی را کاهش دهد در دسترس شما بوده است. Oracle APEX پیچیدگی ها را کاهش داده، نتایج را سریعتر و با هزینه کمتری ارائه می دهد.


حداقل کدنویسی

با Oracle APEX با حداقل کدنویسی برنامه های وب خود را تولید کنید. آنچه به عنوان Declarative Programming پیش از این از آن نام می بردیم حال به طور گسترده با عنوان توسعه با حداقل کدنویسی توسط صنعت پذیرفته شده است. یاد بگیرید APEX چگونه کدنویسی را به حداقل رسانده است و تمرکز شما را بر روی حل مسئله متمرکز می کند و چگونه بسیاری از کارها را برای شما انجام می دهد. دیگر نیازی به متخصص بودن در زمینه های گسترده ای از فناوری های وب نخواهید داشت.


ویژگی ها و امکانات

برای ساختن برنامه هایی استثنایی Oracle APEX کامپوننت های بسیاری را به صورت پیش فرض برای شما آماده کرده است. با بیش از 18 سال موفقیت اثبات شده در بسیاری از جنبه ها، از جمله مدیریت داده ها، رابط کاربری به روز، امنیت مثال زدنی، قابلیت دسترسی عالی، نظارت و مانیتورینگ Oracle APEX بسیاری از دغدغه ها و کارهای سخت را از قبل انجام داده است تا شما به راحتی از ثمره این تلاش ها در همه این سال ها به بهره مند شوید. درباره همه ویژگی ها و امکانات بی نظیر Oracle APEX بیشتر یاد بگیرید.


استقرار برنامه ها

برنامه شما کسب و کار شماست. به همین دلیل می توانید هر استراتژی برای استقرار برنامه های خود انتخاب کنید که برای شما بهتر است. اگرچه از ابتدا اوراکل اپکس روی فضای ابری (Cloud) بوده است اما این به این معنی نیست که برنامه های شما فقط روی فضای ابری (Cloud) قابل استقرار و دسترس است. شما می توانید Oracle APEX را در محل شرکت یا حتی در یک VM در لپ تاپ خود اجرا کنید. هر جا Oracle Database اجرا شود ، Oracle APEX نیز قابل نصب و اجرا است.


معماری

اوراکل APEX از یک معماری ساده استفاده می کند که دسترسی به داده ها را با حداقل تاخیر، عملکردی عالی و قابلیت مقیاس پذیری بینظیر فراهم می کند. درباره این معماری بیشتر بدانید ، چگونه Oracle APEX از Oracle REST Data Services استفاده می کند و چگونگی موتور Oracle APEX صفحات شما را با کمترین تاخیر ممکن نمایش می دهد.


Autonomous Database

Oracle Autonomous Database و Oracle APEX ترکیبی بی نظیر از مدیریت عالی داده ها و توسعه برنامه های کاربردی با حداقل کدنویسی را ارائه می دهند.


طراحی و پشتیبانی توسط Oracle

Oracle APEX پلتفرمی کاملاً رایگان در پایگاه داده اوراکل است. به این معنی که اگر از پایگاه داده Oracle استفاده می کنید، Oracle APEX نیز در دسترس شما است بدون اینکه مبلغ جداگانه ای بابت مجوز (License) آن پرداخت کنید! بنابراین دسترسی مستقیم به کلیه قابلیت های پایگاه داده اوراکل خواهید داشت. بیش از 18 سال Oracle APEX مرتبا به روز شده است و به طور کامل توسط Oracle پشتیبانی شده است.