حداقل کدنویسی، بازدهی بالا

اوراکل APEX به توسعه دهنده ها توانایی ایجاد برنامه های باورنکردنی و حل مشکلات واقعی را می دهد. دیگر نیازی به متخصص بودن در زمینه های گسترده ای از فناوری های وب نخواهید داشت. تمرکز خود را بر روی حل مسئله متمرکز کنید و اجازه دهید Oracle APEX کارها را برای شما انجام دهد.

حذف 98% کدنویسی دستی با Oracle APEX

تجربه توسعه دهنده ها در کار با اوراکل اپکس

رابط کاربری برای توسعه کاملا بصری، گرافیکی و راحت است. امکان طراحی آسان صفحات با استفاده از کشیدن و رها کردن بخش های مختلف برنامه و قالب بندی آنها تجربه کاربری حرفه ای را برای توسعه برنامه تجاری فراهم می کند، صفحات را طراحی کنید، نتایج را بدون نیاز به استقرار چند مرحله ای پیچیده، سریعا مشاهده کنید این شکل از استقرار برای تیم های توسعه چابک ایده آل است!

تجربه گرافیکی در توسعه

رابط کاربری برای توسعه، کاملا بصری، گرافیکی و راحت است.

طراحی آسان صفحات

با Drag & Drop کامپوننت ها، صفحات را به آسانی طراحی کنید.

رابط کاربری در کلاس جهانی

قالب های گرافیکی متعدد، تجربه ای دلنشین از طراحی برنامه کاربردی، حرفه ای را برای تولید برنامه های تجاری شما فراهم می کند.

مشاهده فوری نتایج

نتایج تغییرات خود را بدون نیاز به استقرار چند مرحله ای پیچیده فوراً مشاهده کنید، ایده آل برای تیم های توسعه چابک!

برنامه ها را سریعتر توسعه دهید

اوراکل APEX دارای مؤلفه هایی قدرتمند برای مدیریت و نمایش داده ها با حداقل کدنویسی است. ویزاردهای هوشمند در ایجاد سریع تر صفحات و مولفه های آن به شما کمک می کنند. صفحات و مولفه های طراحی شده، همگی بر پایه طراحی واکنش‌گرا است که هدف آن نمایش مطلوب صفحه در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از تلفن‌های همراه تا نمایشگر کامپیوترهای رومیزی است.

کامپوننت های قدرتمند

کامپوننت های قدرتمند برای مدیریت و نمایش داده ها.

طراحی تعاملی و واکنشگرا

طراحی تعاملی و واکنشگرا (Responsive web design ) یک روش طراحی وب است که هدف آن نمایش مطلوب صفحه در طیف گسترده‌ای از دستگاه‌ها از تلفن‌های همراه تا نمایشگر کامپیوترهای رومیزی است

ویزاردهای هوشمند

ویزاردهای هوشمند به شما در ایجاد سریع برنامه ها و مؤلفه ها کمک می کنند.

بهبود ثبات در برنامه نویسی

مؤلفه های مشترک ایجاد کنید و در همه برنامه های خود به اشتراک بگذارید و بارها و بارها از آن ها در بخش های مختلف استفاده کنید. APEX شامل طیف گسترده ای از مؤلفه های رابط کاربری است که مکمل یکدیگر هستند تا رابط کاربری کاملی و زیبایی را ایجاد کنند. منطق روند کسب و کارهای سفارشی را می توان در Package ها ادغام کرده و به راحتی در همه برنامه ها استفاده کرد.

مؤلفه های مشترک

مؤلفه های مشترک ایجاد کنید و در همه برنامه های خود به اشتراک بگذارید و و بارها و بارها از آن ها در بخش های مختلف استفاده کنید.

تجربه کاربری مداوم

APEX شامل طیف گسترده ای از مؤلفه های رابط کاربری است که مکمل یکدیگر هستند تا رابط کاربری کامل و زیبایی را ایجاد کنند.

منطق کسب و کار

منطق کسب و کار سفارشی را می توان در بسته ها ادغام کرد و به راحتی در همه برنامه ها به اشتراک گذاشت

به حداقل رساندن کاستی ها

APEX دارای مجموعه گسترده ای از شرایط و منطق جابه جایی بین صفحات را برای یک تجربه واقعاً بدون کد فراهم می کند. کد فقط در صورت لزوم مورد نیاز است و می تواند در مقادیر اندک نیز گنجانده شود – بدون نیاز به نوشتن مقادیر زیادی کد برای سفارشی کردن برنامه خود APEX یک مشاور ارائه می دهد ، تا کیفیت برنامه خود را ارزیابی کرده و خطاها را از قبل تشخیص دهد.
APEX استفاده از SQL کارآمد را ترغیب می کند. امنیت در چارچوب APEX ساخته شده است – از برنامه نویسی متقابل سایت تا تزریق SQL ، اجازه دهید چارچوب APEX تعداد نقص های امنیتی را در برنامه های شما کاهش دهد.

اعمال آسان شرط ها

APEX مجموعه ای گسترده از شرایط و ناوبری از قبل آماده را برای یک تجربه واقعاً بدون کد فراهم می کند

یک دستیار مشاور درون برنامه، یک نابغه موثر

APEX یک دستیار مشاور را برای ارزیابی کیفیت برنامه شما و شناسایی خطاها ارائه می دهد.

آرامش خاطر نهادینه شده

امنیت در چارچوب APEX نهادینه شده است - از جلوگیری از حملات XSS تا حملات SQL Injection، اجازه دهید چارچوب APEX تعداد نقص های امنیتی را در برنامه های شما کاهش دهد.

حداقل کدنویسی واقعی

فقط در صورت لزوم، کدنویسی مورد نیاز است، آن هم حداقل کدنویسی - نیازی به نوشتن مقادیر زیادی کد برای سفارشی کردن برنامه ها نیست.

استفاده از Query های کارآمد

APEX استفاده از Query های کارآمد را ترغیب می کند.

کاهش هزینه ها

برنامه هایی تماشایی و جذاب را با حداقل کدنویسی ایجاد کنید. توسعه آسان، نگهداری ساده. کد کمتر = هزینه کمتر، در این حد ساده است. با ظهور استانداردهای جدید ، فناوری ها و تهدیدهای امنیتی ، بار این تغییرات را بر روی چارچوب APEX بگذارید تا اپکس خود را با این تغییرات در کوتاهترین زمان ممکن سازگار کند. APEX یک سبک و تجربه توسعه مداوم را ترویج می کند، که نتیجه آن، کاهش هزینه های آموزش و هزینه های انتقال دانش است. از آنجا که سازگاری APEX آسان است ، می توانید مهارت های برنامه نویسان خود را برای ارائه برنامه هایی با کیفیت بالا ببرید.

برنامه های زیبا. قبلا انجام شده.

برنامه هایی تماشایی و جذاب را با حداقل کدنویسی ایجاد کنید. توسعه آسان، نگهداری ساده. کد کمتر = هزینه کمتر، در این حد ساده است.

ثبات در فرآیند توسعه

APEX یک سبک و تجربه توسعه مداوم را ترویج می کند، که نتیجه آن، کاهش هزینه های آموزش و هزینه های انتقال دانش است.

همگام با تغییر و تحولات مداوم

با ظهور استانداردهای جدید ، فناوری ها و تهدیدهای امنیتی ، بار این تغییرات را بر روی چارچوب APEX بگذارید تا اپکس خود را با این تغییرات در کوتاهترین زمان ممکن سازگار کند.

سازگاری بالا

از آنجا که سازگاری APEX آسان است ، می توانید مهارت های برنامه نویسان خود را برای ارائه برنامه هایی با کیفیت بالا ببرید

نگهداری آسان و کم هزینه

محیط توسعه ساختارمند APEX به تقویت روشی خود مستند و سازگار برای توسعه برنامه ها کمک می کند. هر جا ممکن باشدAPEX عدم کدنویسی را سرلوحه خود قرار می دهد. کدنویسی کمتر، پیچیدگی کمتری دارد و نگهداری آن نیز راحت تر است. مولفه های مشترک APEX ، ادغام کد مشترک و رابط کاربری را آسان می کند.

توسعه ساختارمند

محیط توسعه ساختارمند APEX به تقویت روشی خود مستند و سازگار برای توسعه برنامه ها کمک می کند.

ثبات بیشتر

اجزای مشترک APEX ، ادغام کد مشترک و رابط کاربر را آسان می کند

از بدون کدنویسی تا حداقل کدنویسی

APEX هر جا ممکن باشد ``بدون کد`` را تشویق می کند. کد کمتر پیچیدگی کمتری دارد و نگهداری آن نیز کمتر است.

استقرار ساده برنامه ها

برنامه های APEX را می توان به راحتی با استفاده از ابزارهای موجود، در یک فایل واحد بسته بندی کرد، و با استفاده از یک کلیک ماوس ر محیط استقرار نصب و راه اندازی کرد. APEX را در محیط ادغام مداوم خود یکپارچه کنید.

کل برنامه تنها در یک فایل نهایی

برنامه های APEX را می توان به راحتی با استفاده از ابزارهای موجود، در یک فایل واحد بسته بندی کرد

ادغام مداوم

با استفاده از ابزارهای گنجانده شده ، APEX را در محیط ادغام مداوم خود یکپارچه کنید.

استقرار بی دردسر برنامه ها

با کلیک ماوس برنامه های خود را به محیط های دیگر منتقل کنید.