صنایع مس شهید باهنر کرمان

صنایع مس شهید باهنر کرمان


Portfolio Description
صنایع مس شهید باهنر، با سالها تجربه در کار با Oracle Form یکی از غنی ترین شرکت هایی است که بستر نرم افزاری خود را بر روی تکنولوژی اوراکل قرارداده است.

صنایع مس شهید باهنر، با سالها تجربه در کار با Oracle Form یکی از غنی ترین شرکت هایی است که بستر نرم افزاری خود را بر روی تکنولوژی اوراکل قرارداده است. با ظهور اوراکل اپکس این شرکت جزو اولین شرکت هایی بود که با آینده نگری خوب به سمت اوراکل اپکس گام برداشت. پیاده سازی بستر مناسب، نصب و راه اندازی Oracle WebLogic و بهینه سازی آن به همراه نصب Oracle APEX و ORDS بستر کاملی را برای کاربران و برنامه نویسان این شرکت محترم فراهم کرد. نصب و راه اندازی Oracle BI Publisher و آموزش نحوه ساخت گزارشات در آن و نحوه اتصال آن به Oracle APEX بستر گزارشات مورد نیاز را برای سیستم های آن شرکت فراهم کرد. آموزش توسعه دهنده ها به منظور تولید سیستم های با کیفیت و همراه با عملکرد صحیح در اوراکل اپکس قدم بعدی بود. اما داشتن یک سیستم کامل اوراکل اپکس بعد از آموزش، بهترین نمونه برای یک تیم توسعه آموزش دیده است تا علاوه بر داشتن یک سیستم نرم افزاری حیاتی، نمونه ای پیاده سازی شده توسط یک تیم حرفه ای را در اختیار داشته باشند. این همان کاری است که ما در ایران اپکس برای صنایع مس شهید باهنر انجام دادیم. ارتباط بین Oracle Form و Oracle APEX و امکان صدا زدن فرمهای اوراکل اپکس از طریق اراکل فرم یکی از نو آوری های ما در این سیستم بود.
آموزش، نصب و را اندازی بستر و پیاده سازی سیستم نمونه و ایجاد بستر گزارش سازی چرخه ای کامل برای کار راحت با اوراکل اپکس است که نمونه آن در شرکت صنایع مس شهید باهنر پیاده شد.

  • فراهم سازی بستر مناسب با نصب Oracle APEX و Oracle WebLogic و Oracle BI Publisher
  • آموزش توسعه دهنده ها به منظور تولید سیستم های با کیفیت و مهاجرت از اوراکل فرم
  • توسعه و پیاده سازی و پشتیبانی سیستمی کامل مبتنی بر Oracle APEX
  • آموزش Oracle WebLogic
  • آموزش نحوه استفاده و ساخت Layout در Oracle BI Publisher
  • رتباط بین Oracle Form و Oracle APEX و امکان صدا زدن فرمهای اوراکل اپکس از طریق Oracle Form