طراحی شده توسط Oracle

Oracle APEX پلتفرم تولید و توسعه برنامه های تحت وب پایگاه داده اوراکل است که هیچ هزینه جداگانه ندارد. یاد بگیرید که طراحی توسط اوراکل به چه معنی است و تمام ویژگی ها و مزایای در دسترس را کشف کنید.

آماده برای تولید برنامه های بزرگ

اگر پایگاه داده اوراکل را دارید، Oracle APEX  را نیز دارید؟ این یکی از محبوب ترین ویژگی های پایگاه داده اوراکل است – کامل ترین ، یکپارچه ترین و امن ترین راه حل پایگاه داده برای استقرار هر مقیاسی. این پایه محکم برنامه های ساخته شده با استفاده از Oracle APEX را قادر می سازد تا از روز اول آماده بهره برداری شوند.

در ادامه مزایای ادغام Oracle APEX در پایگاه داده Oracle را مشاهده می کنید:

پشتیبانی کامل

اگر برای پایگاه داده اوراکل پشتیبانی می شوید و یا یک سرویس ابری Oracle Database Cloud را دارید ، برای Oracle APEX نیز پشتیبانی می شوید. ما یک تیم متخصص از تحلیلگران پشتیبانی داریم که به طور خاص در Oracle APEX آموزش دیده اند تا بتوانند در ادامه کار به شما کمک کنند.

همراه با پایگاه داده اوراکل

Oracle APEX از سال 2004 یکی از بخش های بدون هزینه پایگاه داده اوراکل است. این بدان معناست که اگر پایگاه داده اوراکل دارید ، Oracle APEX را نیز دارید! همچنین این بدان معنی است که تعداد برنامه نویسان، تعداد برنامه ها ، برای تعداد نامحدودی از کاربران نهایی هیچ هزینه یا مجوز اضافی وجود ندارد.

در هر جایی که پایگاه داده اوراکل اجرا شود اپکس نیز اجرا می شود

Oracle APEX در هر مکانی که پایگاه داده Oracle اجرا شود ، چه در محل مشتری ، Oracle Cloud و چه در هر جای دیگر، اجرا می شود.

ویژگی های تجمیع شده

از آنجا که Oracle APEX درOracle Database مقیم است، شما دسترسی مستقیم به کلیه ویژگی ها و قابلیت های پایگاه داده اوراکل دارید. این بدان معنی است که توسعه دهندگان APEX می توانند از همه این قابلیت ها برای ساخت و استقرار برنامه های خود استفاده کنند.

تحلیل داده ها. برای همه داده ها

پایگاه داده اوراکل ویژگی های تخصصی برای تجزیه و تحلیل و به دست آوردن بینشی معنی دار از داده های شما ارائه می دهد. شما می توانید از کوئری های استاندارد به عنوان روشی بسیار آسان برای تعریف، دسترسی، نگهداری و تحلیل داده های خود به هر روشی که می خواهید استفاده کنید. همچنین از داده های غیر رابطه ای مانند JSON ، XML ، Document و Spatial پشتیبانی می شود ، بنابراین می توانید به تمام داده های خود دسترسی پیدا کرده و آنرا به اطلاعات تبدیل کنید.


تحلیل داده ها

همه ابزارها برای انجام تجزیه و تحلیل داده ها ، از یک عبارت select ساده گرفته تا تجزیه و تحلیل های پیچیده تر و تطبیق الگو، همه در دسترس برنامه های APEX Oracle  شما هستند.

از توابع و ویژگی های تحلیلی درون بانک اطلاعاتی که در Oracle Database  تعبیه شده اند می توان برای پاسخگویی به طیف گسترده ای از مشکلات کسب و کار استفاده کرد. توسعه دهندگان و کاربران می توانند به طیف گسترده ای از ویژگی های تحلیلی دسترسی پیدا کنند و نتایج خود را با سایر کوئری هایSQL و analytical pipeline ها ترکیب کنند تا بینش عمیق تری کسب کنند. چنین تجزیه و تحلیل های پیچیده ای با کد SQL  بسیار واضح تر و مختصر انجام می شود. اکنون می توان کارهای پیچیده تر را با استفاده از تنها یک دستور SQL بیان کرد که سریعتر فرموله شده و حفظ می شوند و در نتیجه بازدهی بیشتری حاصل می شود.

SQL استاندارد

SQL یک زبان بسیار ساده و استاندارد است که روشی آسان برای دستیابی، تعریف ، نگهداری و تحلیل داده ها فراهم می کند. این زبان، زبان استاندارد صنعت برای تجزیه و تحلیل داده ها است و در برنامه های Oracle APEX مستقیماً به SQL دسترسی دارید.

توابع تحلیلی SQL

توابع تحلیلی SQL فراتر از قابلیت های تجمیع کلاسیک در SQL92 است. محاسبه تعداد کل، تعداد متوسط در حال اجرا ، میانگین شناور یا محاسبه رتبه ها را می توان به جای کد های پیچیده تنها با یک تابع ساده SQL بیان کرد.

تطبیق الگو

پایگاه داده اوراکل مجموعه ای غنی از قابلیت ها را برای تطبیق الگوها ارائه می دهد – که همه به عنوان توابع SQL در دسترس هستند. که شامل عبارات منظم در رشته ها، و نه تنها تطبیق الگوی پیچیده در سطرها و ستونهای جدول با استفاده از تابع MATCH_RECOGNIZE است.

توابع آماری

حتی محاسبات آماری بخشی از عملکرد SQL است که در پایگاه داده اوراکل تنظیم شده است. برای محاسبه انحراف معیار ، رگرسیون خطی و حتی آزمایشهای احتمال آماری از تماسهای عملکردی ساده استفاده کنید.