خدمات ایران اپکس

پشتیبانی و خدماتی که ما ارائه می دهیم را کشف و چرا Oracle APEX ابزار مورد نیاز شماست
a

طراحی حرفه‌ای نرم افزار

امروزه استانداردها و اصول تولید نرم افزار بهینه در قالب تجارب DevOps بیان می شود. تمرکز DevOps بر روی تولید بهینه، فرهنگ سازی، ارتباط قوی با مشتری، استفاده از ابزارهای خودکارسازی و خلاقیت است. ما افتخار داریم جزو پیشگامان استفاده از این تجارب در ایران بودیم و مشاوره های لازم را درباره این اصول به شرکت های نرم افزاری ارئه می دهیم.
تیم توسعه فرآیند ایران اپکس متشکل از نیروهای مجرب و متخصص، با تکیه بر اصول مهندسی نرم افزار از ابتدای مرحله تولید تا نصب در کنار شما بوده و پس از راه اندازی و تحویل نرم افزار آماده رفع خطاهای احتمالی و افزودن ویژگی های جدید در کوتاه ترین زمان ممکن است.
خدمات قابل ارائه در بخش نرم افزار به شرح زیر می باشد :
طراحی و تولید نرم افزارهای مبتنی بر وب ( Web Application)
طراحی و تولید نرم افزارهای قابل اجرا بروی انواع تلفن های همراه (Mobile Application)

مدرن سازی فرم های Oracle Form قبلی

سالهاست سیستم های بسیاری در ایران بر بستر Oracle Form توسعه یافته اند. اما توسعه دهنده ها و کاربران نهایی آن اکنون خواستار تغییر آن و مهاجرت به یک پلتفرم به روز هستند. آنها نیاز به امکانات جدید دارند.
اما این مهاجرت بایستی در کمترین زمان و هزینه ممکن صورت گیرد. با همان توسعه دهندگان و با همان دانش قبلی. Oracle APEX ابزاری عالی برای به روزرسانی برنامه های کاربردی Oracle Form های قدیمی است و ما این مهاجرت را بارها انجام داده ایم. از تجربه ما یاد بگیریم – قطعا این مهاجرت برای تیم توسعه شما، راحت تر و کم هزینه تر خواهد شد.

a
a

آموزش Oracle APEX

باور شرکت ما، بر پرورش نیروهای مستعد و کمک به آنها برای توسعه هر چه بهتر برنامه ها در محیط Oracle APEX است. ایران اپکس، برگزار کننده بیشترین تعداد دوره های آموزشی Oracle APEX در کشور است. بیش از ۹۰۰ ساعت آموزش در شرکت ها و سازمان های مختلف، گواه این موضوع است. این دوره ها که به صورت Workshop برگزار می شوند، بر اساس سرفصل های رسمی منتشر شده در سایت شرکت اوراکل تدریس می شوند.

مشاوره تیم توسعه شما

شاید تیم توسعه شما، تیم خوبی است، اما زمان پروژه کم است، یا شاید تمام وقت تیم شما صرف پیدا کردن راه حل های متعدد می شود که نمی دانید صحیح است یا خیر. شاید پیاده سازی یا مدرن سازی یکی از سیستم مستقل قبلی شما توسط یک تیم حرفه ای کمکی برای یادگیری بهتر تیم توسعه دهنده های شما باشد یا شاید در مهلت زمانی باقی مانده نیاز به یک تیم توسعه اختصاصی برای ورود به پروژه های با اولویت بیشتر دارید.
در هر صورت، برای انجام کار بیشتر در زمان کمتر، می توانید مشاورین خبره ایران اپکس را همراه تیم توسعه پروژه خود کنید تا به شما کمک کنند تا پروژه خود را به موقع و با بودجه معقول به هدف برسانید.

a
a

مشاوره پروژه های Oracle APEX

اگر پروژه Oracle APEX خود را به یکی از شرکت های فعال در این حوزه سپرده اید و حالا نیاز به کارشناسان خبره برای نظارت بر روند پیاده سازی پروژه خود دارید، ایران اپکس در کنار شما خواهد بود. این مشاوره می تواند در خصوص نحوه پیاده سازی سیستم های جدید، مهاجرت صحیح سیستم های Oracle Form موجود و امکان سنجی آن ها، محاسبه زمان و هزینه پروژه، نظارت بر روند اجرای صحیح پروژه، امنیت سیستم در مقابل حملات وب باشد.

خدمات پشتیبانی نرم افزار

پوشش نیاز عادی مشتری در طول زمان استفاده از نرم افزار، پاسخ گویی تلفنی و راهنمایی کاربران استفاده کننده از نرم افزارهای ایران اپکس، رفع اشکال در کمترین بازه زمانی پس از تماس، در اختیار قراردادن وقت پشتیبان در محل مشتری یا محل شرکت، سرکشی منظم هفتگی یا ماهانه یا حتی مقیم شدن پشتیبان در محل عمده ترین خدمات ما در حوزه پشتیبانی و نگهداری نرم افزار است.

a